• اطلاعیه ها

  • Dr.Saied Malihialzackerini

   حضور دکتر ملیحی در دانشکده روانشناسی   ۲۱/۰۲/۰۳

   زمان حضور دکتر ملیحی در دانشکده : یکشنبه ، سه شنبه ها از 11 تا 14 
  • Dr.Saied Malihialzackerini

   آخرین مهلت ثبت رساله های کارشناسی ارشد و دکتری در پژوهشیار   ۲۱/۰۲/۰۳

   به اطلاع کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می رساند ، دانشجویانی که حداکثر تا 15 اسفندماه 99 پروپوزال خویش را به مرحله 3 پژوهشیار برسانند می توانند تا مهلت مقرر (کارشناسی ارشد = شهریور 1400 و دکتری = بهمن 1400) از رساله خویش دفاع کنند . لذا دانشجویانی که در ابتدای سال 1400 به مرحله 3 پژوهشیار برسند مشمول ترم اضافه خواهند شد. 

تالارهای تخصصی روانشناسی ویژه اعضا و عموم

تالار

 1. روانشناسی شخصیت

   تمام اعضا می توانند در این انجمن در خصوص موضوعات مختلف روان شناسی شخصیت  گفتگو کرده و مطالب موجود در تالار را بارگیری و دریافت کنند.

  57
  ارسال
 2. زوج درمانی و مشاوره ازدواج

   در این تالار محیطی امن و مطمئن برای اطلاع رسانی و بحث در خصوص تعارض ها ، نقاط قوت و ضعف در روابط خانوادگی و ازدواج مطرح می شود

  7
  ارسال
 3. روان سنجی (آزمون های روانشناسی)

  در این تالار ، با هدف کمک به دانش و  ارتقای مهارت روان شناسان در سنجش روانی و استفاده بهینه از آزمون های مناسب (معتبر و مستند)  در طرح های پژوهشی و رساله های پایان تحصیلات دانش جویان روان شناسی ،  گفتگو و تبادل نظر در خصوص آزمون های مختلف روان شناسی صورت می پذیرد . 

  • تا کنون مطلبی ارسال نشده است
 4. نوروپسیکولوژی

   تمام اعضا می توانند در این انجمن در خصوص موضوعات مختلف روان شناسی اعصاب یا نوروپسیکولوژی گفتگو کرده و مطالب موجود در تالار را بارگیری و دریافت کنند.

  80
  ارسال
 5. رواندرمانی

   تمام اعضا می توانند در این انجمن در خصوص موضوعات مختلف روان درمانی گفتگو کرده و مطالب موجود در تالار را بارگیری و دریافت کنند

  11
  ارسال
 6. روانشناسی بالینی

  تمام اعضای این انجمن می توانند در خصوص  نظام های تشخصیی در آسیب شناسی روانی گفتگو کرده و فایل های این تالار را بارگیری و دریافت کنند. 

  47
  ارسال
 7. روان شناسی صنعتی و سازمانی

   تمام اعضا می توانند در این انجمن در خصوص موضوعات مختلف روان شناسی صنعتی و سازمانی گفتگو کرده و مطالب موجود در تالار را بارگیری و دریافت کنند.

  9
  ارسال
 8. روانشناسی سلامت (پزشکی)

   تمام اعضا می توانند در این انجمن در خصوص موضوعات مختلف روان شناسی سلامت و پزشکی گفتگو کرده و مطالب موجود در تالار را بارگیری و دریافت کنند. 

  86
  ارسال