• اطلاعیه ها

• Dr.Saied Malihialzackerini

Forum Guidline .......... راهنمای استفاده از تالار گفتگوی روان شناسی سیمیا   ۱۷/۰۹/۰۱

Our guidelines for Symia Psychology & counseling Forums - SPCF. We welcomes contributions which are original, innovative, authoritative and of interest to the membership of the virtual association. It's also a great way for you to share your knowledge and help others. We aim to publish a variety of contributions ranging from personal reflections on psychological practice to critiques of current topics, innovations in service development, and audit and research studies.We also publish correspondence either regarding articles published within SPCF or around issues of general interest to the membership. We value your contributions to our site and encourage you to use our forums to interact with other members! We also want to make sure that SPCF is a safe and trustworthy source for our global community. Articles submitted to SPCF will be sent to members of the editorial collective for refereeing.Overall, articles must be relevant and of interest to the profession Articles of 1000-2500 words including references are welcomed. If you feel an article longer than 2500 words is justified please state the reasons in an accompanying letter and these will be considered by the reviewer. To help us with this goal please ensure your posts are: Friendly To maintain a safe, friendly environment on our forums, we ask our members to limit their comments to courteous and respectful language at all times. Any posts that include sexually explicit comments, hate-speech, prejudiced remarks, or profanity will be removed. We also reject posts that advocate or describe participation in illegal activities and those containing graphic descriptions of death, injuries or violent criminal acts. We only publish posts written by our members . Relevant to psychologists Keep your forum posts relevant and helpful to psychologists. Please don’t include personally insulting language, smear campaigns, or any personal opinions about political, ethical, religious, or wider social issues. If you have a question or comment for SPCF about our forums moderation policies or there is an issue with your account, you can contact us. Non-commercial SPCF association is intended to provide advice for psychologists. Posts that are being offered in exchange for personal gain, such as gifts, services, or money, will be removed. We reserve the right to reject specific content for any reason. Links to external websites, such as advertising sites or personal blogs, that are not relevant to the topic and are used purely for promotional purposes will be removed. We reserve the right to reject any URL for any reason. Survey requests, polls, or requests for research, as well as any spam will also be removed. If you suspect a post is fraudulent, please use contact us to submit your report. SPCF reserves the right to remove any content (links, text, or images) we deem inappropriate. If any member violates any of the above guidelines, we reserve the right to ban the individual from further participation in the SPCF Community.                راهنمای ثبت نام  و استفاده از تالار گفتگوی انجمن روان شناسی سیمیا تالار گفتگو کاربران گرامی سایت انجمن روان شناسی سیمیا تقاضا می شود قبل از ورود به صفحه تالار گفتگو، متن زیر را به دقت مطالعه نمایند. برای فعالیت در تالار گفتگوی انجمن روان شناسی سیمیا ابتدا باید عضو سایت شده و یا درصورت ثبت نام وارد سایت شوید. نحوۀ عضویت در تالار گفتگوی انجمن روان شناسی سیمیا برای استفاده از تالارهای گفتگوی انجمن روان شناسی سیمیا، ابتدا باید عضو سایت اصلی انجمن روان شناسی سیمیا شوید.( چنانچه قبلا در سایت ثبت نام کرده اید، نیازی به ثبت نام مجدد جهت استفاده از تالار گفتگو وجود ندارد و با همان نام کاربری و رمز عبور سایت اصلی می توانید به تالار گفتگو وارد شوید.) 1-   روی دکمه ثبت نام در نوار مشکی سمت چپ بالای صفحه انجمن کلیک کنید 2-   فرم ثبت نام را تکمیل کنید a.     ادرس ایمیل خود را به انگلیسی و دقیق بنویسید b.     یک کلمه عبور (رمز) دلخواه تعریف کنید c.      مقطع تحصیلی فعلی را در میزان تحصیلات وارد کنید d.     سایر خانه ها را تکمیل کنید.   3-   پس از حداکثر چند دقیقه یک نامه جهت تأئید شما به ایمیل تان ارسال می شود. دقت کنید اگر ایمیلی نیامد (بطور قطع ایمیل را اشتباه نوشته اید) وبا دفتر انجمن تماس بگیرید . 4-   حداکثر دو روز بعد از ثبت نام ، نامه ای از مدیر سایت برای شما ارسال می شود که ثبت نام شما تأئید شده و می توانید بعنوان کاربر وارد سایت شوید. راهنمای استفاده از تالار گفتگوی انجمن روان شناسی سیمیا جهت ورود به تالار گفتگو، بر روی عبارت سفید رنگ «وارد شوید» در بالای سمت چپ تمامی صفحات سایت کلیک کنید .  سپس با کلیک بر روی لینک مربوط به خود وارد تالار مورد نظر شوید.   در صفحه باز شده فهرست تمامی انجمنهای موجود را ملاحظه می کنید که به تفکیک مقاطع تحصیلی و گروههای درسی قرار گرفته است. هریک از کاربران به تناسب مقطع و گروه تحصیلی خود وارد تالار مورد نظر خود شوند. کاربران می توانند سوالات خود را در هر زمینه ای مربوط به تالار خود بیان کنند و یا به سایر سوالات سایر کاربران پاسخ دهند. لازم به ذکر است که تمامی فعالیتهای کاربران پس از تأیید مدیر سایت انجمن روان شناسی سیمیا نمایش داده خواهد شد و پس از ایجاد بحث و یا پاسخ به بحثی توسط کاربران، بلافاصله بحث و پاسخ مربوطه نمایش داده نخواهد شد. این اطمینان به تمامی کاربران داده خواهد شد که در کمترین زمان ممکن به تأیید فعالیتهای در چارچوب قوانین انجمن اقدام خواهد شد. آشنایی با ایجاد پرسش و پاسخ در تالارهای گفتگوی انجمن روان شناسی سیمیا
      قبل از ورود به سایت، کاربران تنها قادر به مطالعه پرسش و پاسخها خواهند بود.
      کاربرانی که عضو سایت شده و با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود ورود موفق به سایت داشته اند، قادر به فعالیت در تالار گفتگو خواهند بود.
      برای پاسخ و مشارکت در یک بحث موردنظر، کافیست به تالار و بحث مربوطه رفته و بروی دکمه پاسخ به بحث کلیک کنید و متن پیام خود را وارد کرده و برروی دکمه ارسال کنید. پاسخ شما پس از تأیید مدیریت سایت نمایش داده خواهد شد. امید است این تالارهای گفتگو نقش مفیدی در کمک به کاربران گرامی سایت انجمن روان شناسی سیمیا ایفا نماید. چهت دریافت راهنمای کاربری دوره ها و کارگاه های الکترونیکی مجازی فایل زیر را دریافت کنید.        E-LearningManual.pdf
Dr.Saied Malihialzackerini

پایان نامه خانم عطیه رضایی

66 ارسال در این موضوع قرار دارد

پایان نامه خانم عطیه رضایی

خوش آمدید

لطفا حیطه موردنظرتان برای پژوهش را برای من بنویسید تانظر دهم

در ضمن اگردر پروفایل شخصی تان عکس بارگذاری کنید بهتر است

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام استاد من اومدم:D

لینک به ارسال

خوش آمدید

لینک به ارسال

استاد موضوع پایان نامم نمیدونم یا تاثیر ورزش در روان یا اعتیاد باشه بنظرتون چی خوبه؟

لینک به ارسال

استاد موضوع پایان نامم نمیدونم یا در مورد تاثیر ورزش در روان یا اعتیاد بنظرتون چی خوبه؟

لینک به ارسال

فهرستی از عناوین تحقیقاتی که در حیطه روانشناسی ورزشی انجام شده تهیه کرده و برای من ارسال کنید

لینک به ارسال

استاد شما مگه کتاب معرفی نمیکنید؟

لینک به ارسال

فعلا از اینترنت فهرست عناوین کتاب ها و مقاله ها و پژوهش هایی که در حیطه روانشناسی ورزشی انجام شده است استخراج کنید و در همین تالار بنویسید

تا بعدا کتاب مناسب و متغیرهای پژوهش شما را انتخاب کنیم

لینک به ارسال

سلام استاد خوبم 

خوبین

من تصمیم گرفتم پایان نامم درمورد اعتیاد باشه اینطوری راحت ترم این مدت مسابقه بودم ولی از این به بعد زود کارامو انجام میدم قول میدم

لینک به ارسال

باشه

در ضمن اگر مایل باشید می توانید تصویر خود را در نمایه تان قرار دهید

لینک به ارسال

سلام استاد خوبم

هرکاری میکنم نمیشه

لینک به ارسال

اشکال ندارد با ایمیل بفرست خودم برایتان می گذارم. 

symiapsy@gmail.com

لینک به ارسال

سلام 

سه شنبه   مورخ  11 اردیبهشت  ساعت 9 الی 12 کلاس پروپوزال نویسی و  تنظیم نهایی موضوع رساله ها در مرکز اینجانب به نشانی کرج ، بلوار نبوت ، حدفاصل خیابان مطهری و چهار راه ملاصدرا ، جنب داروخانه شبانه روزی قانون پلاک 100 طبقه چهارم برگزار می شود. 

دانشجویانی که نمی توانند در این زمان حضور بهم رسانند با دفتر اینجانب برای تنظیم روز دیگر هماهنگ فرمایید (02634480602)

باتشکر ملیحی الذاکرینی  

لینک به ارسال

سلام استاد مهربون

من پایان نامم در رابطه با اعتیاد به تلفن همراهه

این بهتره به نظرم میشه از همه اوناییم که درگیر تلفن همراه هستن پرسشنامه پر کرد

لینک به ارسال

بله خوبه

لینک به ارسال

سلام استاد خوبید من خلاصه نویسی کردم براتون باید اینجا بنویسم؟

لینک به ارسال

باید بصورت یک فایل در همینجا پیوست و ارسال کنید 

اگر بتونی یه روز بیایی دفتر خیلی بهتر است

با خانم تقوایی هماهنگ کن

لینک به ارسال

خلاصه
پدیده جهانی شدن حاکی از این است که همه ی ما به نحو فزاینده ای در یک جهان زندگی میکنیم به طوری که افراد،گروه ها و ملت ها وابستگی متقابل پیش تر و بیشتری پیدا کنند و تحولات تکنولوژی امروز راهی برای تسهیل ارتباطات و افزایش سرعت این ارتباط فراهم کرده است
(گیدنز 1386 )و در ارتباطاتی که مابین افراد صورت میگیرد نگرش های انها از هم تاثیر گرفته و نگرش های جدید آموخته میشود(بارون و همکاران1391)
استفاده از اینترنت و موبایل از جمله تکنولوژی های جدید است که در امر ارتباطات نقش بسزایی داشته است و فرآیند جهانی شدن را عمیق تر و پرشتاب تر میسازد

لینک به ارسال

سلام استاد خوبم چشم استاد هماهنگ میکنم ولی اول هرچی هست مینویسم

لینک به ارسال

از جمله برنامه هایی که در چند سال اخیر توانسته طرفداران بسیار زیادی را برای خود در سراسر جهان بدست اورده ترم افزار های ارتباطی است که به روی سیستم تلفن ها همراه هوشمند و دستگاه ها مختلف مانند تبلت و کامپیوتر قابل نصب هستند و.تسهیلاتی در ارتباطات انسانی بوجود اورده و حتی شکل این ارتباطات را متفاوت از قبل ساخته اند
(تک راسا2016) به گونه ای که با توجه به سرعت بیشتری که این برنامه ها فراهم کرده اند اعمالی مانند مکالمه ی یه ویدیویی دانلود و تصاویر و ویدئوها راحت تر شده و سرویس های ارتباطی ارزان نیز برای کاربران فراهم شده است(شاه محمدی و ترابی)

لینک به ارسال

استفاده از تلفن همراه بین نوجوانان بسیار شایع شده است و استفاده از آن در مدارس انقدر زیاد شده که دانش اموزان به صورت علنی از این وسیله استفاده میکنند و حتی ترسی از تذکرات مکرر مدرسه ندارند.
به نظر می رسد افسردگی از اختلالهایی است که عموم مردم و درمان جویان که به درمانگاه مراجعه می کنند،از آن شکایت دارند، براساس مطالعاتی که در اروپا وامریکا انجام شده است بین 9تا26درصد زنان و 5تا12درصد مردان در طول زندگی خود یک افسرده ساز عمده داشته اند،همچین برآورده شده است که بین 4/5تا9/3درصد زنان و2/3تا3/2 درصد مردان در برهه ای از زمان به این اختلال دچار هستند.
(کبیرزاده 1380)در مراکز بالینی خارج از بیمارستان بیماران افسرده بیشترین درصد را شامل میشوند.
به نحوی که تخمین زده شده است که یک سوم کل بیماران روانی را تشکیل دهند(خودروی و دیگران1975 به نقل از آزادی 1384)برآورده جدید حاکی از آن است که 16درصد جمعیت حداقل یک دوره افسردگی را در نقطه ای از زندگیشان تجربه خواهند کرد.(مسافر و همکاران2003) به علاوه افرادی که یک دوره افسردگی اساسی را تجربه میکنند در خطر بالایی برای دوره های افسردگی بعدی قرار میگیرند و یا هر دوره خطر دوره های بعدی به طور معنی داری افزایش میابد(کولر و همکاران 1999)

لینک به ارسال

پرخاشگری یکی از واکنش هایی است که انسان در برخورد ناکامی و محرومیت از خود نشان میدهد و ممکن است بدنی یا کلامی،فعال یا غیر مستقیم باشد.پرخاشگری فیزیکی شامل اعمال فیزیکی و پرخاشگری بدنی مانند کتک زدن و هل دادن و شکستن اشیا میباشد.پرخاشگری کلامی نیز شامل اعمالی مانند فحاشی کردن ناسزا گفتن غیبت و تهمت زدن است تفاوت پرخاشگری فعال و غیر فعال تفاوت بین  اعمال آشکار و قصور در عمل است،منظور از پرخاشگری مستقیم برخورد رو دررو رخ میدهد،با توجه به آنچه بیان شد در این پژوهش به رابطه اعتیاد به تلفن همراه با افسردگی وپرخاشگری در نوجوانان خواهیم پرداخت

لینک به ارسال

خب استاد اینم از این الان باید چیکار کنم؟😊

هدفم از پژوهش و بنویسم؟که چه هدفی دارم؟

لینک به ارسال

باید بیایی دفتر و پروپوزال ات را بگم چکار کنی

ولی 

بعد از این مقدمه و وضرورت ، باید هدف و سوال و فرضیه ها و تعریف نظری و عملی متغیرها نوشته شوند

لینک به ارسال

یعنی چی ؟

من که گفتم موضوعم در مورد اعتیاد به تلفن همراهه

استاد توروخدا سخت نگیرید من الان هم درگیر امتحاناتم هم پایان نامه هم مسابقاتم😢

لینک به ارسال

بعد از امتحانات بیا تا کمک ات کنم تا پروپوزال یا همون فصل ۱ و بقیه فصل هات را تنطیم کنیم .

نگران نباش 

سخت نیست . رساله ات را زود انجام میدی

لینک به ارسال

سلام استاد جانم

استاد رساله چیه

لینک به ارسال

رساله همان پایان نامه شما است

اسم دیگر پایان نامه است

به امید دیدار

لینک به ارسال

اهداف پژوهش:
هدف کلی
تعیین رابطه اعتیاد به تلفن همراه با پرخاشگری و افسردگی نوجوانان شهر تهران
اهداف جزیی:
تعیین رابطه اعتیاد به تلفن همراه و افسردگی در نوجوانان
تعیین رابطه اعتیاد به تلفن همراه و پرخاشگری در نوجوانان

لینک به ارسال

فرضیه های تحقیق:
بین اعتیاد به تلفن همراه و افسردگی در نو جوانان شهر تهران رابطه وجود دارد
ببین اعتیاد به تلفن همراه و پرخاشگری در نوجوانان شهر تهران رابطه وجود دارد.

لینک به ارسال

سلام استاد خوبید

اینارو فرستادم دیگه باید چیکار کنم؟

لینک به ارسال

فرضیه هات خوبه 

ولی باید پروپوزال را تکمیل کنی 

اگر مشکل داری بیا دفتر و حضوری بهت بگم چه باید بکنی 

در ضمن کم کم باید برای نمونه گیری و اجرای تست باید آماده شوی

لینک به ارسال

استاد من بعداز امتحان میتونم بیام 

استاد یعنی الان من یه مرحله قبل اینارو انجام ندادم؟

لینک به ارسال

بعد از امتحان بیا

لینک به ارسال

سلام استاد  خوبین:D

الان یعنی در درمورد پرخاشگری و افسردگی بچه ها چیزی ننویسم؟

لینک به ارسال

سلام استاد خوبین

من کی بیام دفترتون؟

لینک به ارسال

لینک به ارسال

استاد فصل 2رو فرستادم براتون

لینک به ارسال

با 

02634480602

تماس بگیر و هماهنگ کن و بیا

لینک به ارسال

سلام خانم رضایی

فصل دوم شما دریافت شد 

چرا فصل اول را نفرستادی

بعد فصل دوم را چطوری نوشتی؟ کمک گرفتی؟

منتظر دیدار شما در دفترم هستم 

لینک به ارسال

سلام استاد فصل اول و براتون دستی نوشته بودم تو وورد تازه یاد گرفتم بله استاد از یه پایان نامه یکی اونطور که گفتید نگاه کردم مراحلشو نوشتم

لینک به ارسال

خب اونم تو وورد میفرستم ولی دستی نوشته بودم براتون

لینک به ارسال

استاد الان من خیلی عقبم؟؟؟

استاد بخدا درگیر مسابقاتم دارم کارامو انجام میدم بازیه جهانی بزنم استاد تا کی بالاخره تموم میشه باید زود مدارکمو بگیرم برم:(

لینک به ارسال

دستنویس هات را بیار دفتر ببینم 

لینک به ارسال

استاد بالا واستون نوشته بودم دیگه  نگاه کنید بالارو

لینک به ارسال

باشه با اینحال باید مثل بقیه یک جلسه بیایی و دستونشته هات را هم همراهت بیار که کارهایی را که میگم یادداشت کنی و رساله را زودتر تمام کنی

لینک به ارسال

چشششششششششششششششم

لینک به ارسال

پرسشنامه پرخاشگری 
آرنولد اچ. باس، و مارک پری 
Aggression Questionnaire (AQ) 
سنجش چهار جنبه از پرخاشگری 
مشخص کنید هر یک از عبارات زیر تا چه حد گویای خصوصیت شما است. برای این منظور از اعداد زیر استفاده کنید و مرتبه متناسب اب خود را در سمت راست هر پرسش بنویسید
1= کاملا خلاف خصوصیات من است 
2= تا حدی خلاف خصوصیات من است
3= فقط اندکی گویای خصوصیت من است 
4= تا حدی گویای خصوصیت مت است 
5= کاملا گویای خصوصیت من است 
لطفا نظر خود را با استفاده از اعداد فوق در سمت راست هر سوال بنویسد .

_____ 1. هر چند وقت یک بار نمی توانم جلوی خود را از ضربه زدن به دیگری بگیرم
_____ 2. وقتی با دوستانم مخالف باشم، نظرم را صریح و بی پرده به آن ها می گویم
_____ 3. زود از کوره در می روم، اما زود هم بر آن غلبه می کنم
_____ 4. گاهی حسادت مرا از پا در می آورد
_____ 5. اگر به قدر کافی تحریک شوم، ممکن است دیگری را کتک بزنم
_____ 6. معمولا با سایر مردم مخالفت می کنم
_____ 7. وقتی احساس ناکامی می کنم، عصبانیت خود را نشان می دهم
_____ 8. گاهی احساس می کنم در زندگی با من سخت و غیر منصفانه رفتار شده است
_____ 9. اگر کسی مرا بزند، من او را می زنم
_____ 10. اگر مردم مرا ناراحت کنند ، ممکن است نظرم را درباره آن ها به ایشان بگویم
_____ 11. گاهی احساس می کنم مانند یک بشکه باروت آماده انفجارم
_____ 12. به نظر می رسد سایر مردم همیشه در حال استفاده از "وقت تنفس" هستند. (استراحت برای شروع مجدد) 
_____ 13. من کمی بیش از یک آدم معمولی دعوا می کنم
_____ 14. اگر کسی با من مخالفت کند نمی توانم از بحث کردن با او خودداری کنم
_____ 15. بعضی از دوستانم فکر می کنند من آدم عجول و کم تحملی هستم
_____ 16. تعجبم که چرا گاهی این قدر از بعضی چیزها عصبانی و برآشفته می شوم
_____ 17. اگر لازم باشد برای حفظ حقوق خودم دست به خشونت بزنم ، این کا را می کنم
_____ 18. دوستانم می گویند که من دنبال بحث و جدل می گردم
_____ 19. گاه بدون هیچ دلیل موجهی از کوره در می روم
_____ 20. می دانم که دوستانم پشت سر من حرف می زنند
_____ 21. بعضی آدم ها آن قدر به من فشار می آورند تا با آن ها دست به گریبان شوم
_____ 22. راحت نمی توانم حالات خودم را کنترل کنم
_____ 23. نسبت به غریبه هایی که "خیل خوش برخوردند" ، ظنین هستم
_____ 24. به نظر من هیچ دلیل قانع کننده ای برای کتک زدن دیگری وجود ندارد
_____ 25. گاهی احساس می کنم که آدم ها پشت سرم به من می خندند
_____ 26. کن کسانی را که می شناسم ، تهدید کرده ام
_____ 27. اگر کسی خیلی دلچسب و مهربان باشد، شک می کنم که چه می خواهد
_____ 28. اتفاق افتاده که آن قدر عصبانی شده ام که دست به شکستن اشیا زده ام
_____ 29. من آدم خونسردی هستم

ثنایی ، باقر و همکاران . مقیاس های سنجش خانواده و ازدواج . انتشارارت بعثت 1387 

لینک به ارسال

سلام استاد خوبین میشه بجای اینکه بین افراد معتاد به تلفن همراه و افراد سالم بین دخترا و پسرا پرسشنامه پر کنم؟

لینک به ارسال

خب اشکال نداره 

ولی باید پرسشنامه افسردگی بک را هم اجرا کنی 

و موضوع ات تغییر می کنه و میشه رابطه بین پرخاشگری و افسردگی در دختران و پسران نوجوان

حداقل روی 20 دختر و 20 پسر اجرا کن 

این فایل تست افسردگی بک را دانلود کن

beck-farsi.doc

لینک به ارسال

لینک به ارسال

استاد بخدا من فقط 18تا دختر دارم 12تا پسر 

استاد فصل 3ام براتون فرستادم طبق همون فرمایش ها و افسردگی بک

لینک به ارسال

الان دیگه چیکار کنم استاد؟

لینک به ارسال

لینک به ارسال

سلام استاد اینم فصل اول که گفته بودید براتون بفرستم

لینک به ارسال

سلام 

مگر نگفته بودی که می خواهی اعتیاد به تلفن را حذف کنی؟

و موضوع ات بشه رابطه بین پرخاشگری و افسردگی .

چرا دوباره اعتیاد به تلفن همراه را در فصل یک و سه نوشتی؟

لینک به ارسال

نه استاد من نگفتم حذف میکنم اعتیاد به تلفن همراهو من فقط گفتم کسانی که معتاد به تلفن همراه هستن درونشون پرخاشگری و افسردگیم پیدا میشه من علائمشم میذارم بخدا استاد اعتیاد به تلفن بود موضوعم

لینک به ارسال

الانم پرسشنامه ای که میخوام به بچه ها بدم در رابطه به تلفن همراهه استاد

لینک به ارسال

باشه 

خوبه اعتیاد به تلفن همراه را انجام بده 

فکر کردم مشکل پیداکردی و می خواهی موضوع ات را عوض کنی

لینک به ارسال