• اطلاعیه ها

  • Dr.Saied Malihialzackerini

   حضور دکتر ملیحی در دانشکده روانشناسی   ۲۱/۰۲/۰۳

   زمان حضور دکتر ملیحی در دانشکده : یکشنبه ، سه شنبه ها از 11 تا 14 
  • Dr.Saied Malihialzackerini

   دعوت به ثبت نام در نخستین مجمع عمومی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور   ۲۱/۰۲/۰۳

   به اطلاع کلیه اعضای سازمان نظام روانشناسی و مشاوره می رساند ، نخستین مجمع عمومی سازمان  روز پنج شنبه ، 30 اردیبهشت 1400 به حد نصاب 17000 نفر نرسید ، و دومین مجمع عمومی در تاریخ 1400/03/13 از طریق وبسایت رسمی سازمان نظام روانشناسی بصورت الکترونیکی و زنده برگزار خواهد شد. شرکت در مجمع عمومی مستلزم ثبت نام است . از کلیه اعضای سازمان دعوت می شود از طریق سامانه ثبت نام در مجمع عمومی سازمان در این نشست بزرگ بصورت الکترونیکی شرکت کنند.  برای ثبت نام در مجمع عمومی کلیک کنید پوستر ثبت نام    

قوانین

قوانین تالار گفتگو مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره سیمیا


لطفا قبل از تکمیل فرم عضویت قوانین تالار را مطالعه نمایید و تکمیل مراحل هر نوع عضویت و استفاده به منزله پذیرش قوانین این مجموعه می باشد.
تالار گفتگوی مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره سیمیا یک انجمن علمی- تخصصی در مورد موضوعات متنوع روانشناسی و پزشکی {غیر تبلیغاتی و غیر تجاری} است و سعی دارد علاوه بر تسهیل فعالیت های علمی ، آموزشی و پژوهشی ، فضای مناسبی را برای فرهنگ سازی ، بحث و گفتگو در مورد مسائل روانشناسی برای دانشجویان دوره دکتری ، کارشناسی ارشد و کارشناسی به طور خاص و مباحث عمومی روانشناسی برای مردم به طور عام فراهم نماید.
لذا ساختار تالار گفتگوی این مرکز به نحوی تنظیم شده است که برنامهَ کلاسی و امور آموزشی و پژوهشی مختص دانشجویان در فضای مجازی قابل اجرا بوده و دانشجویان بتوانند کلیه فعالیت های خود را در این فضا ساماندهی کرده ، با استاد و دانشجویان دیگر هماهنگ کنند. لازم به ذکر است که در این تالار گفتگو امکان ارسال پیام خصوصی یا ایجاد موضوع جدید (پست) به استثنای مدیر سایت و دانشجویان دکتری برای همه مسدود می باشد. ولی کاربران می توانند بطور آزاد گفتگو و پرسش و پاسخ داشته باشند.

از همه کاربران عزیز تقاضا می شود قبل از عضویت و فعالیت در تالار گفتگو قوانین زیر را مطالعه نمایند

 1. سایت و تالار گفتگوی مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره سیمیا تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و همچنین قوانین سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور بوده و مطالبی که به هر نحوی نقض کننده این قوانین باشد، حذف خواهد شد.
 2. کاربران می بایست در هنگام ثبت نام از کلمات مناسب برای نام کاربری ونیز تصاویر مناسب برای آواتار و امضا استفاده کنند. استفاده از کلمات یاتصاویر رکیک و نامناسب در پروفایل کاربر (شامل نام کاربری، آواتار، امضا و...) همچنین در نوشته ها و موضوعات تحت هیچ شرایطی مجاز نیست و هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را دارد.
 3. کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال پیغام در انجمن ها از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب ، اکانت آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد.
 4. مطالبی که توسط کاربر ها نوشته می شوند بیانگر نظر و عقیده آنهاست و لزوما به معنی عقیده مسئولان این انجمن نیست. بدیهی است که مسئولیت همه مطالب نوشته شده به عهده نویسنده آن است.
 5. احترام به کاربران و مدیران سایت، حفظ روحیه دوستی و رعایت حقوق دیگران، شرط ادامه فعالیت در این محیط عمومی مجازی است .
 6. انتخاب عناوین مناسب برای بحث ها و مشارکت در مباحث هر تالار (انجمن) از وظایف مهم کاربران است. ارسال پاسخ های مشابه، انحراف موضوع و نوشتن مطالب غیر مرتبط با موضوع مورد بحث مجاز نیست. همچنین هر عنوان فقط در یک تالار (مناسب موضوع) ایجاد می شود.
 7. استفاده از اطلاعات یا تالار گفتگوی سایت مرکز در سایت های دیگر کاملا غیر قانونی بوده و در صورت مشاهده به سرویس های حمایت از کپی رایت گوگل گزارش خواهد شد و همچنین هر نوع اقدام حقوقی علیه سایت یا رسانه خاطی از حقوق مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره سیمیا بوده و برای وی محفوظ است .
 8. با عنایت به اینکه اهداف و خدمات تالار گفتگوی مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره سیمیا غیر تبلیغاتی و غیرتجاری می باشد ، خواهشمند است از نوشتن هرگونه تبلیغ در تالار بپرهیزید .
 9. بحث در مورد راه های عبور از فیلتر، نرم افزارها و مسایل مرتبط تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.
 10. بحث در مورد دين، سياست، مذهب، مقدسات و مسایل مربوطه در هر نوع و روش آن (چه موافق و چه مخالف) تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.
 11. حق ویرایش ، انتقال و حذف مطالب سایت ( تاپیک ها - پست ها - پیغام های پروفایل - عکس ها و آلبوم ها - گروه ها - آواتار ها - عکس های پروفایل - امضای کاربران و ... ) تحت هر شرایطی برای مدیران سایت محفوظ است.
 12. مسئولیت استفاده از تمامی فایلها و یا تصاویر و ... كه از طریق این فروم رد و بدل میشوند بر عهده كاربر استفاده کننده بوده و این سایت در قبال این گونه مسایل هیچ مسئولیتی را قبول نمی کند. ما به شما پیشنهاد می كنیم حتما پس از دریافت فایلها و قبل از استفاده ، آنها را توسط یک آنتی ویروس چک و ویروس یابی کنید.
 13. این سایت و تالار گفتگو برای استفاده عموم طراحی شده و با توجه به قوانین حاکم بر دنیای مجازی، هویت استفاده کنندگان و کاربران برای ما مشخص نیست. در نظر داشته باشید عناوین کاربری تنها مشخص کننده تجربه کاربر در راهنمایی بقیه کاربران می باشد و دلیلی بر تایید آنها از طرف سایت نیست. ما هیچ کاربری را تایید نمی کنیم و مسولیت برقراری هرگونه تماس به عهده کاربران می باشد.
 14. كلیه حقوق و منافع خدمات ارایه شده در این تالارها ، مربوط به مالكیت معنوی مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره سیمیا و متعلق به این مجموعه است. مشترك موافقت می كند كه هیچ سود یا امتیازی در این مالكیت معنوی به وی منتقل نمی شود و متعهد می شود كه هیچ گونه ادعا و درخواستی درباره سود خدمات و مشارکت نخواهد كرد.
 15. به طور کلی محیط اینترنت به همان میزان سایر محیط های ارتباطی مانند پست، دورنگار و تلفن برای انتقال اطلاعات محرمانه امنیت دارد؛ ولی در کلیه این محیطها ممکن است اطلاعات استراق سمع شوند. به همین دلیل ضمن آنکه مرکز سیمیا تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن برای نگهداری و تبادل اطلاعات به صورت محرمانه می نماید، با این حال از جانب احتیاط از کاربران خود می خواهد که همیشه ارتباطات آنلاین اینترنتی خود را نا امن فرض نمایند. مرکز سیمیا هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با امنیت تبادل اطلاعات از شبکه و سرورهای خود نمی پذیرد.
 16. تمام مواردی که در شرایط استفاده سایت ذکر شده شامل تالار گفتگو نیز می گردد.


راهنمای استفاده از تالار گفتگوی مرکز روانشناسی سیمیا
برای ورود به صفحه اصلی تالار گفتگو (انجمن) از طریق سایت مرکز سیمیا http://symia.ir یا نشانی http://forum.symia.ir استفاده کنید . در صفحه باز شده فهرست تمامی انجمن های موجود را ملاحظه می کنید که به تفکیک مقاطع تحصیلی و گروههای درسی قرار گرفته است. هریک از کاربران به تناسب مقطع و گروه تحصیلی خود وارد تالار مورد نظر خود شوند. با انتخاب هریک از گروه ها فهرست کلاس های مربوطه ملاحظه خود شد که کاربران می توانند در کلاس خود به ایجاد بحث بپردازند و سوالات خود را در هر زمینه ای مربوط به رشته خود بیان کنند و یا به سایر سوالات سایر کاربران پاسخ دهند.
لازم به ذکر است که تمامی فعالیتهای کاربران پس از تأیید مدیر سایت مرکز روانشناسی سیمیا نمایش داده خواهد شد و پس از ایجاد بحث و یا پاسخ به بحثی توسط کاربران، بلافاصله بحث و پاسخ مربوطه نمایش داده نخواهد شد. این اطمینان به تمامی کاربران داده خواهد شد که در کمترین زمان ممکن به تأیید فعالیتهای در چارچوب قوانین مرکز اقدام خواهد شد.
 


نحوۀ عضویت و استفاده از تالار گفتگوی مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره سیمیا
برای استفاده از تالارهای گفتگو ، هر شخص باید ابتدا عضو تالار باشد .


تکمیل فرم عضویت :
از نوار مشکی رنگ بالای صفحه بر روی تالار گفتگو عضویت یا ورود را کلیک کنید. سپس فرم عضویت را تکمیل نمایید. تکمیل خانه های ستاره دار الزامی است. دقت کنید که سطوح دسترسی برای هر گروه (دانشجویان دکتری ، ارشد ، کارشناسی ، عموم) بطور اختصاصی تعریف شده است. بعنوان مثال دانشجوی کارشناسی نمی تواند به کلاس های دانشجویان دکتری وارد شود و... . لذا در فرم عضویت نوع عضویت خویش (دانشجوی دکتری ، دانشجوی کارشناسی ارشد ، دانشجوی کارشناسی ، عضو عادی ) را متناسب انتخاب کنید. اطلاعات تمام قسمت ها را بطور صحیح و بادقت تکمیل کنید تا عضویت شما دچار مشکل نشود.
تأئید کاربر:
پس از تکمیل دو مرحله ی عضویت ، بلافاصله نامه ای از طریق سیستم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. لطفا ایمیل خود را باز کنید و دریافت نامه را از طریق ایمیل (پست الکترونیک ) خود تأیید فرمایید.
تأئید مدیر:
پس از تأیید کاربر ، مدیر سایت اطلاعات و پروفایل متقاضی را بررسی کرده و در اسرع وقت عضویت کاربر را تأئید می کند.
در این مرحله کاربر می تواند وارد تالار شده و از امکانات تالار استفاده کند.
ورود به تالار:
چنانچه قبلا در سایت ثبت نام کرده اید، نیازی به ثبت نام مجدد جهت استفاده از تالار گفتگو وجود ندارد و با همان نام کاربری و رمز عبور اولیّه می توانید به تالار گفتگو وارد شوید.
قبل از ورود به سایت، کاربران تنها قادر به مطالعه پرسش و پاسخها خواهند بود. کاربرانی که عضو سایت شده و با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود ورود موفق به سایت داشته اند، قادر به فعالیت در تالار گفتگو ، پاسخ به سایر بحث های موجود، تشکر از بحث یا پاسخ مفید، ، امکان ویرایش صفحه کاربری، مشاهده بحث های بی پاسخ، کسب امتیاز ویژه ، ارتقای رتبه کاربری و... خواهند بود.
ایجاد موضوع یا بحث جدید (پست):
ایجاد بحث جدید در تالار گفتگوی مرکز سیمیا فقط توسط مدیر مرکز و دانشجویان دکتری امکان پذیر است . لذا دانشجویان دکتری کافیست به تالار موردنظر رفته و بر روی دکمه «بحث جدید» کلیک کنند. در صفحه ایجاد بحث، عنوان بحث و متن پیام خود را وارد کرده و برروی دکمه ارسال کلیک کنید. پس از زدن دکمه ارسال، بحث شما جهت تأیید به مدیریت سایت ارسال می شود و پس از تأیید مدیر نمایش داده خواهد شد.
پاسخ و مشارکت در بحث :
برای پاسخ و مشارکت در یک بحث موردنظر، کافیست به تالار و بحث مربوطه رفته و بروی دکمه پاسخ به بحث کلیک کنید و متن پیام خود را وارد کرده و برروی دکمه ارسال کنید. پاسخ شما پس از تأیید مدیریت سایت نمایش داده خواهد شد.
ارسال فایل :
از کاربران گرامی خواهشمند است به منظور سبک شدن حجم سایت ، هرگونه فایل (اعم از کار عملی ، گزارش تحقیق ، تصویر و ...) را از طریق ایمیل ( symiapsy@yahoo.com info@symia.ir ) برای تالار ، سایت یا مدیر ارسال فرمایند.
امید است این تالارهای گفتگو (انجمن ها) نقش مفیدی در کمک به کاربران گرامی مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره سیمیا ایفا نماید.
 

با تشکر

 

مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره سیمیا